Micro Path (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Language
ca: Llengua

en: Maximum alias length
ca: Longitud màxima de l'àlies

en: Source
ca: Font

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
ca: L'àlies %original_alias generat automàticament creava un conflicte amb un àlies existent. S'ha canviat l'àlies per %alias.

en: Alias
ca: Àlies
