Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Delete
be: Выдаліць

en: Language
be: Мова

en: Label
be: Подпіс

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Node
be: Вузел

en: Maximum alias length
be: Максімальная даўжыня аліасу

en: Source
be: Крыніца

en: Alias
be: Аліас

en: Bundle
be: Набор
