Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
mg: Tehirizo ny fanovana

en: Delete
mg: Fafaina

en: Language
mg: Teny

en: Node
mg: Fehy

en: Source
mg: Loharano
