Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
th: บันทึกค่า

en: Delete
th: ลบ

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Pattern
th: รูปแบบของ

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Alias
th: นามแฝง

en: Bundle
th: กลุ่ม
