Micro Path (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
vi: Lưu cấu hình

en: Delete
vi: Xóa

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: Conditions
vi: Điều kiện

en: Maximum alias length
vi: Chiều dài tối đa của đường dẫn ảo

en: Pattern
vi: Mẫu

en: Source
vi: Nguồn

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
vi: Đường dẫn ảo tự động tạo %original_alias xung đột với một đường dẫn ảo khác. Do vậy, nó bị đổi thành %alias.

en: Alias
vi: Tên giả
