Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
dz: རིམ་སྒྲིག་དེ་ སྲུངས་བཞག་འབད།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Node
dz: མཐུད་མཚམས་

en: Alias
dz: མིང་གཞན།
