Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
hy: Հիշել կոնֆիգուրացիան

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Label
hy: Պիտակ

en: Node
hy: Նոդ

en: Source
hy: Աղբյուր

en: Bundle
hy: Փաթեթ
