Micro Path (8.x-1.0-alpha3) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
my: အစိတ်အပိုင်းများဖွဲ့စည်းပုံအားသိမ်းဆည်းခြင်း

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Label
my: အညွန်း

en: Source
my: ရင်းမြစ်

en: Alias
my: နာမည်အတု
