Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Delete
af: Vee uit

en: Language
af: Taal

en: Node
af: Mode

en: Source
af: Bron
