Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
km: រក្សាទុក​ការ​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Delete
km: លុប

en: Language
km: ភាសា

en: Label
km: ស្លាក

en: Node
km: ថ្នាំង

en: Alias
km: ឈ្មោះ​ក្លែងក្លាយ
