Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
lt: Išsaugoti konfigūraciją

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Language
lt: Kalba

en: Label
lt: Etiketė

en: Node
lt: Mazgas

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Maximum alias length
lt: Maksimalus kelio ilgis

en: Pattern
lt: Šablonas

en: Source
lt: Šaltinis

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
lt: Automatiškai sugeneruotas pervadinimas %original_alias konfliktuoja su jau esančiu. pervadinimas pakeistas į %alias.

en: Alias
lt: Pervadinimas

en: Bundle
lt: Paketas
