Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍ സൂക്ഷിക്കൂ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Label
ml: അടയാളം

en: Node
ml: നോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
