Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
mr: बदल संरक्षीत करा

en: Delete
mr: मिटवा

en: Language
mr: भाषा

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Node
mr: शाखा

en: Conditions
mr: अटी

en: Bundle
mr: बंडल
