Micro Path (8.x-1.0-alpha4) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Save configuration
ta: முறைப்படுத்தலை சேமி

en: Delete
ta: அழி

en: Language
ta: மொழி

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Node
ta: கணு

en: Source
ta: மூலம்

en: Alias
ta: மாற்றுவழி

en: Bundle
ta: பொதி
