Micro Path (8.x-1.0-alpha5) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Delete
oc: Suprimir

en: Language
oc: Lenga

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Node
oc: Nosèl

en: Conditions
oc: Condicions

en: Maximum alias length
oc: Longor maximala d'un aliàs

en: Pattern
oc: Motiu

en: Source
oc: Font

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
oc: L'alias %original_alias generat automaticament es en conflicte amb un aliàs existent. L'alias es estat cambiat en %alias.

en: Alias
oc: Aliàs

en: Bundle
oc: Paquet

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)
