Micro Path (8.x-1.0-alpha5) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
ro: Salvați configurația

en: Delete
ro: Șterge

en: Language
ro: Limba

en: Label
ro: Etichetă

en: Node
ro: Nod

en: Conditions
ro: Condiții

en: Maximum alias length
ro: Lungime maximă alias

en: Pattern
ro: Model

en: Source
ro: Sursă

en: Bundle
ro: Pachet
