Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Save configuration
ast: Guardar configuración

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Language
ast: Llingua

en: Label
ast: Etiqueta

en: Node
ast: Noyu
