Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
cs: Uložit nastavení

en: Delete
cs: Smazat

en: Language
cs: Jazyk

en: Label
cs: Popisek

en: Node
cs: Uzly

en: Conditions
cs: Podmínky

en: Maximum alias length
cs: Maximální délka aliasu

en: Source
cs: Zdroj

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
cs: Automaticky generovaný alias %original_alias měl konflikt s již existujícím aliasem. Byl změněn na %alias.
