Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Save configuration
et: Salvesta seadistus

en: Delete
et: Kustuta

en: Language
et: Keel

en: Label
et: Nimetus

en: Node
et: Postitus

en: Conditions
et: Tingimused

en: Pattern
et: Muster

en: Source
et: Allikas

en: Bundle
et: kogum
