Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Save configuration
ja: 構成を保存

en: Delete
ja: 削除

en: Language
ja: 言語

en: Label
ja: ラベル

en: Node
ja: ノード

en: Conditions
ja: 条件

en: Maximum alias length
ja: エイリアスの最大文字数

en: Site ID
ja: サイトID

en: Pattern
ja: パターン

en: Source
ja: ソース

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
ja: 自動生成されたエイリアス %original_alias は、既存のエイリアスとコンフリクトしたため %alias に変更されました。

en: Alias
ja: エイリアス

en: Bundle
ja: バンドル
