Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Save configuration
kn: ಸಂರಚನೆಯನ್ನು ಉಳಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Pattern
kn: ವಿನ್ಯಾಸ

en: Source
kn: ಆಕರ
