Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Save configuration
fa: ذخیره پیکربندی

en: Delete
fa: حذف

en: Language
fa: زبان

en: Label
fa: برچسب

en: ID
fa: هویت

en: Node
fa: محتوا

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Pattern
fa: الگو

en: Source
fa: منبع

en: Alias
fa: نام مستعار

en: Bundle
fa: بسته
