Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
sk: Uložiť nastavenia

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Language
sk: Jazyk

en: Label
sk: Označenie

en: Node
sk: Uzol

en: Conditions
sk: Podmienky

en: Maximum alias length
sk: Maximálna dĺžka aliasu

en: Pattern
sk: Vzor

en: Source
sk: Zdroj

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
sk: Automaticky generovaný alias %original_alias je už použitý. Alias bol zmenený na %alias.

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Micro
sk: Mikro
