Micro Path (8.x-1.0-alpha6) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Delete
tr: Sil

en: Language
tr: Dil

en: Label
tr: Etiket

en: Node
tr: Düğüm

en: Conditions
tr: Koşullar

en: Maximum alias length
tr: Takma adın (alias) ençok uzunluğu

en: Pattern
tr: Örüntü

en: Source
tr: Kaynak

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
tr: Otomatik olarak oluşturulan %original_alias varolan bir isim ile çakıştı. Yeni isim %alias olarak değiştirildi.

en: Alias
tr: Takma ad

en: Bundle
tr: Paket (bundle)
