Micro Path (8.x-1.0-alpha7) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
he: שמירת תצורה

en: Delete
he: מחיקה

en: Language
he: שפה

en: Label
he: תווית

en: Node
he: פריט תוכן

en: Conditions
he: תנאים

en: Pattern
he: פורמט

en: Source
he: מקור

en: Alias
he: מיקום

en: Bundle
he: חבילה
