Micro Path (8.x-1.0-alpha7) - en to nl translation catalogue (15 entries)

en: Save configuration
nl: Instellingen opslaan

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Language
nl: Taal

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Maximum alias length
nl: Maximale aliaslengte

en: Site ID
nl: Site-ID

en: Pattern
nl: Patroon

en: Source
nl: Bron

en: The automatically generated alias %original_alias conflicted with an existing alias. Alias changed to %alias.
nl: De automatisch aangemaakte alias %original_alias conflicteert met een bestaande alias. Alias gewijzigd in %alias.

en: Bundle
nl: Bundel

en: Path pattern
nl: Pad-patroon

en: Pattern type
nl: Patroontype

en: Maximum length of aliases to generate. 100 is the recommended length. @max is the maximum possible length.
nl: Maximale lengte van aliassen. 100 is de aangeraden lengte. @max is de maximaal beschikbare lengte.

en: The %element-title is using the following invalid characters: @invalid-characters.
nl: Het %element-title bevat de volgende ongeldige tekens: @invalid-characters.

en: The %element-title doesn't allow the patterns ending with whitespace.
nl: %element-title staat niet toe dat het patroon eindigt met een spatie.
