Micro Path (8.x-1.0-alpha8) - en to eo translation catalogue (10 entries)

en: Save configuration
eo: Konservu agordojn

en: Delete
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Node
eo: Nodo

en: Conditions
eo: Kondiĉoj

en: Alias
eo: Kromnomo

en: Bundle
eo: Fasko

en: UUID
eo: Unika uzantonomero
