Micro Path (8.x-1.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Save configuration
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Bundle
ur: بنڈل
