Micro Site (8.x-1.0-alpha1) - en to ht translation catalogue (7 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Vocabulary
ht: Vokabilè

en: Changed
ht: Chanje

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn
