Micro Site (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Edit
sr: Измени

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Logo
sr: Лого

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Changed
sr: Промењен

en: Sort direction
sr: Правац сортирања

en: Primary tabs
sr: Примарни табови

en: Secondary tabs
sr: Секундарни табови
