Micro Site (8.x-1.0-alpha10) - en to ka translation catalogue (30 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: None
ka: არცერთი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Menu
ka: მენიუ

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Created
ka: შექმნილია

en: Open link in new window
ka: ბმულის ახალ ფანჯარაში გახსნა

en: Logo
ka: ლოგო

en: Site
ka: საიტი

en: Url
ka: ბმული

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Domain
ka: დომენი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: published
ka: გამოქვეყნებული

en: Revert
ka: დაბრუნება

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: Slogan
ka: სლოგანი
