Micro Site (8.x-1.0-alpha10) - en to ku translation catalogue (42 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Type
ku: جۆر

en: List
ku: لیستە

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: None
ku: هیچ

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: Label
ku: پێناس

en: View
ku: پیشاندان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Email
ku: ئیمێل

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Logo
ku: لۆگۆ

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Revisions
ku: پێداچوونەوەکان

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: Global settings
ku: سازکارییە گشتییەکان

en: Domain
ku: دۆمەین

en: Owner
ku: خاوەن

en: published
ku: بڵاو کرایه‌وه‌

en: Create new revision
ku: درووستکردنی پێداچوونەوەیەکی نوێ

en: Revert
ku: بیگەڕێنەوە سەر باری سەرەتایی

en: Revisions for %title
ku: پێداچوونەوەکانی %title

en: Revision
ku: پێداچوونەوە

en: Not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Revision of %title from %date
ku: پداچوونەوەی %title لە %date

en: not published
ku: بڵاو نه‌کرایه‌وه‌

en: Slogan
ku: دروشم

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە گەڕاندنەوە بۆ پێداچونەوەکەی %revision-date؟

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ku: ئایا دڵنیایت لە سڕینەوەی پێداچوونەوەکی %revision-date؟

en: About
ku: دەربارە

en: By @name on @date
ku: لەلایەن @name لە ڕێکەوتی @date

en: By @name
ku: لەلایەن @name

en: Copy of the revision from %date.
ku: وێنەیەکی پێداچوونەوەکەی %date.

en: Not restricted
ku: سنووردراو نەکراوە

en: Login page
ku: پەڕەی چوونەژوورەوە
