Micro Site (8.x-1.0-alpha10) - en to sq translation catalogue (34 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Overview
sq: Panorama

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: Menu
sq: Menuja

en: Created
sq: Krijuar

en: Logo
sq: Stema

en: Url
sq: Adresa Url

en: Published
sq: Publikuar

en: Revisions
sq: Revizione

en: Vocabulary
sq: Fjalori

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: published
sq: publikuar

en: Create new revision
sq: Krijo një revizion të ri

en: Revert
sq: Rikthe

en: Revisions for %title
sq: Revizionet e %title

en: Revision
sq: Revizioni

en: Not published
sq: I pa publikuar

en: Revision of %title from %date
sq: Revizioni i %title nga %date

en: not published
sq: pa publikuar

en: Slogan
sq: Sllogan

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të riktheni në revizionin nga %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminonirevizionin nga %revision-date?

en: About
sq: Informacione

en: Copy of the revision from %date.
sq: Kopjo revizionin e %date.
