Micro Site (8.x-1.0-alpha10) - en to tr translation catalogue (65 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: List
tr: Liste

en: Description
tr: Açıklama

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Edit
tr: Düzenle

en: None
tr: Hiçbiri

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Label
tr: Etiket

en: View
tr: Görüntüle

en: Node type
tr: Düğüm tipi

en: Menu
tr: Menü

en: Email
tr: E-posta

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Open link in new window
tr: Bağlantıyı yeni sayfada aç

en: Node types
tr: Düğüm türleri

en: Published
tr: Yayında

en: Revisions
tr: Sürümler

en: Vocabulary
tr: Sözlük

en: Global settings
tr: Genel ayarlar

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Owner
tr: Sahibi

en: Ascending
tr: Artan

en: Descending
tr: Azalan

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: published
tr: yayında

en: Create new revision
tr: Yeni sürüm yarat

en: Revert
tr: Geri al

en: Revisions for %title
tr: %title için sürümler

en: Revision
tr: Sürüm

en: Changed
tr: Değişti

en: Not published
tr: Yayınlanmamış

en: Revision of %title from %date
tr: %date tarihindeki %title sürümü

en: not published
tr: yayında değil

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihindeki sürümüne geri dönmek istediğinize emin misiniz?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
tr: %revision-date tarihli sürümü silmek istediğinize emin misiniz?

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Data
tr: Veri

en: No name
tr: İsimsiz

en: About
tr: Hakkında

en: Sort direction
tr: Sıralama yönü

en: Delete all revisions
tr: Tüm sürümleri sil

en: By @name on @date
tr: @name tarafından @date tarihinde

en: By @name
tr: @name tarafından

en: Copy of the revision from %date.
tr: %date tarihindeki sürümün kopyası.

en: Current revision
tr: Geçerli sürüm

en: Not restricted
tr: Kısıtlı değil

en: Login page
tr: Giriş sayfası

en: URL (brief)
tr: URL (kısa)

en: Last saved
tr: Son kaydedilen

en: Not saved yet
tr: Henüz kaydedilmedi

en: Site header
tr: Site Başlığı

en: Revision translation affected
tr: Düzeltme çevirisi etkilendi

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
tr: Çevirinin son düzenlemesinin geçerli düzeltmeye ait olup olmadığını belirtir.

en: @date by @username
tr: @username tarafından @date

en: @langname revisions for %title
tr: %title için @langname sürümleri

en: Are you sure you want to revert @language translation to the revision from %revision-date?
tr: @language çevirisini %revision-date tarihindeki sürüme geri döndürmek istediğinizden emin misiniz?

en: Revert content shared among translations
tr: Çeviriler arasında paylaşılan içeriği geri al

en: Authored on @date
tr: @date tarihinde yazıldı
