Micro Site (8.x-1.0-alpha10) - en to ug translation catalogue (31 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Type
ug: تىپى

en: List
ug: تىزىملىك

en: Description
ug: بايانى

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: None
ug: يوق

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: Published
ug: ئېلان قىلىنغان

en: Revisions
ug: ئالدىنقى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Owner
ug: ئىگىسى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: published
ug: ئېلان قىلىندى

en: Revert
ug: ئەسلىگە كەلتۈرۈش

en: Revision
ug: ئۆزگەرتىلمە نەشرى

en: Not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: not published
ug: ئېلان قىلىنمىدى

en: Site URL
ug: تور بەت ئادرېسى

en: Slogan
ug: شۇئار

en: Sites
ug: تور بەتلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: By @name on @date
ug: دا @dateدىن  @name

en: By @name
ug: دىن @name

en: Not restricted
ug: چەكلەنمىگەن
