Micro Site (8.x-1.0-alpha11) - en to lt translation catalogue (59 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: List
lt: Sąrašas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Overview
lt: Apžvalga

en: Edit
lt: Redaguoti

en: None
lt: Joks

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Node type
lt: Mazgo tipas

en: Menu
lt: Meniu

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Open link in new window
lt: Atidaryti nuorodą naujame lange

en: Logo
lt: Logotipas

en: Node types
lt: Mazgo tipas

en: Site
lt: Svetainė

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Revisions
lt: Versijos

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Global settings
lt: Bendros nuostatos

en: Domain
lt: Domenas

en: Owner
lt: Savininkas

en: Ascending
lt: Didėjančia tvarka

en: Descending
lt: Mažėjančia tvarka

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: published
lt: paskelbtas

en: Create new revision
lt: Sukurti naują versiją

en: Revert
lt: Sugrąžinti

en: Revisions for %title
lt: %title versijos

en: Revision
lt: Versija

en: Changed
lt: Pakeista

en: Not published
lt: Nepaskelbtas

en: Revision of %title from %date
lt: Versija %title  nuo %date.

en: not published
lt: nepaskelbtas

en: Slogan
lt: Šūkis

en: Not configured
lt: Nenustatyta

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite sugrąžinti %revision-date datos versiją?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
lt: Ar jūs esate tikri, kad norite pašalinti %revision-date versiją?

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Data
lt: Duomenys

en: About
lt: Apie

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Created on
lt: Sukurta

en: By @name on @date
lt: Sukūrė @name - @date

en: By @name
lt: Sukūrė @name

en: Copy of the revision from %date.
lt: Kopijuoti versija iš %date.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Login page
lt: Prisijungimo puslapis

en: Last saved
lt: Paskutinį kartą išsaugota

en: Not saved yet
lt: Dar neišsaugota

en: @date by @username
lt: @username - @date

en: A serialized array of additional data.
lt: Serializuotas papildomų duomenų masyvas.
