Micro Site (8.x-1.0-alpha11) - en to mn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Type
mn: Төрөл

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: Edit
mn: Засварлах

en: None
mn: Байхгүй

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: View
mn: Харах

en: Menu
mn: Цэс

en: Email
mn: Имэйл

en: Created
mn: Үүссэн

en: Logo
mn: Лого

en: Url
mn: Хаяг

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Vocabulary
mn: Үгсийн сан

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Domain
mn: Домэйн

en: published
mn: нийтлэгдсэн

en: Revert
mn: Буцаах

en: Not published
mn: Хэвлэгдээгүй

en: not published
mn: нийтлэгдээгүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
