Micro Site (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (35 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Overview
hy: Ակնարկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: View
hy: Դիտել

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Logo
hy: Լոգո

en: Site
hy: Վեբ կայք

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Revisions
hy: Վերանայում

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Global settings
hy: Գլոբալ պարամետրեր

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: published
hy: հրատարակված

en: Create new revision
hy: Ստեղծել նոր տարբերակ

en: Not published
hy: Չհրապարակված

en: not published
hy: չի հրապարակվել

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: By @name on @date
hy: Թողարկվել է @nameի կողմից @date-ին

en: By @name
hy: Հեղինակ` @name

en: Not restricted
hy: Չի սահմանափակվում
