Micro site (8.x-1.0-alpha3) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Home
mk: Дома

en: Type
mk: Тип

en: List
mk: Листа

en: Settings
mk: Поставки

en: Global settings
mk: Глобални поставувања
