Micro Site (8.x-1.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (61 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Type
ca: Tipus

en: List
ca: Llistat

en: Description
ca: Descripció

en: Overview
ca: Resum

en: Edit
ca: Edita

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: View
ca: Mostra

en: Node type
ca: Tipus de node

en: Menu
ca: Menú

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Created
ca: Creat

en: Open link in new window
ca: Obrir l'enllaç en una nova finestra

en: Logo
ca: Logotip

en: Node types
ca: Tipus de node

en: Site
ca: Lloc

en: Published
ca: Publicat

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Domain
ca: Domini

en: Owner
ca: Propietari

en: Ascending
ca: Ascendent

en: Descending
ca: Descendent

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: published
ca: publicat

en: Create new revision
ca: Crea una nova revisió

en: Revisions for %title
ca: Revisions per %title

en: Revision
ca: Revisió

en: Changed
ca: Canviat

en: Not published
ca: No publicat

en: Assets
ca: Equips

en: Revision of %title from %date
ca: Revisió de %title de %date

en: not published
ca: no publicat

en: Slogan
ca: Eslògan

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur que voleu canviar la revisió a %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
ca: Esteu segur de voler suprimir la revisió del %revision-date?

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Data
ca: Dades

en: No name
ca: Sense nom

en: About
ca: Detalls

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Delete all revisions
ca: Esborra totes les revisions

en: By @name on @date
ca: Per @name el @date

en: By @name
ca: Per @name

en: Copy of the revision from %date.
ca: Còpia de la revisió de %date.

en: Current revision
ca: Revisió actual

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Login page
ca: Pàgina d'inici de sessió

en: URL (brief)
ca: URL (curta)

en: Last saved
ca: Desat per última vegada

en: Not saved yet
ca: Encara no s'ha desat

en: Site header
ca: Capçalera del lloc

en: Revision translation affected
ca: Revisió de la traducció afectada

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
ca: Indica si la darrera edició d'una traducció pertany a la revisió actual.

en: @date by @username
ca: @date per @username

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Site users
ca: Usuaris del lloc
