Micro Site (8.x-1.0-alpha5) - en to kk translation catalogue (31 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: List
kk: Көрсету

en: Description
kk: Сипаттама

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Overview
kk: Шолу

en: Edit
kk: Өңдеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Menu
kk: Мәзір

en: Created
kk: Құрылған

en: Logo
kk: Логотип

en: Published
kk: Жарияланған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: published
kk: жарияланған

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Revisions for %title
kk: %title ревизиясы

en: Revision
kk: Ревизия

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: not published
kk: жарияланбаған

en: Slogan
kk: Ұран

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны қайтарғыңыз келеді ма?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Copy of the revision from %date.
kk: %date күніндегі ревизияны көшіру.
