Micro Site (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: List
os: Номхыгъд

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Edit
os: Раст кæнын

en: None
os: Нæйы

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд
