Micro Site (8.x-1.0-alpha7) - en to ps translation catalogue (28 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: List
ps: لړ

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Edit
ps: سمون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: View
ps: ليد

en: URL
ps: پته (URL)

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Email
ps: بریښنالیک

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Revisions
ps: بياكتنې

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: published
ps: خپاره شوي

en: Revision
ps: بياكتون

en: No name
ps: نوم نشته

en: About
ps: په اړه

en: By @name
ps: پر @name
