Micro Site (8.x-1.0-alpha8) - en to or translation catalogue (12 entries)

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: List
or: ତାଲିକା

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Logo
or: ପ୍ରତୀକ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Revert
or: ପ୍ରତ୍ୟାବୃତ

en: Not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ

en: not published
or: ଅପ୍ରକାଶିତ
