Micro Site (8.x-1.0-alpha9) - en to he translation catalogue (64 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: None
he: ללא

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Node type
he: סוג תוכן

en: Menu
he: תפריט

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Open link in new window
he: פתח קישור בחלון חדש

en: Logo
he: לוגו

en: Node types
he: סוכי תוכן

en: Site
he: אתר

en: Url
he: כתובת url

en: Published
he: מפורסם

en: Revisions
he: גרסאות

en: Vocabulary
he: מילון

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Domain
he: דומיין

en: Owner
he: בעלים

en: Ascending
he: עולה

en: Descending
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: published
he: פורסם

en: Create new revision
he: יצירת גרסה חדשה

en: Revert
he: שחזור

en: Revisions for %title
he: גרסאות עבור %title

en: Revision
he: גרסה

en: Changed
he: השתנה

en: Not published
he: לא מפורסם

en: Revision of %title from %date
he: גרסה של %title מ-%date

en: not published
he: לא פורסם

en: Slogan
he: סלוגן

en: Are you sure you want to revert to the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך לחזור לגרסה מתאריך %revision-date?

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
he: האמנם ברצונך למחוק את הגרסה מתאריך %revision-date?

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: No name
he: ללא שם

en: Favicon
he: אייקון מועדפים

en: About
he: אודות

en: Sort direction
he: כיוון מיון

en: Created on
he: נוצר ב

en: Delete all revisions
he: מחיקת כל הגרסאות.

en: By @name on @date
he: ע"י @name ב- @date

en: By @name
he: ע"י @name

en: Copy of the revision from %date.
he: העתק גרסה מ%date.

en: Current revision
he: גרסה נוכחית

en: Not restricted
he: לא מוגבל

en: Login page
he: דף כניסה

en: Last saved
he: נשמר לאחרונה

en: Not saved yet
he: לא נשמר עדיין

en: Indicates if the last edit of a translation belongs to current revision.
he: מציין אם העריכה האחרונה של התרגום שייכת לגרסה הנוכחית.

en: @date by @username
he: @date ע"י @username
