Micro taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Overview
be: Агляд

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: Name
be: Імя

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: All
be: Усе

en: Site
be: Сайт

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: About
be: Аб
