Micro taxonomy (8.x-1.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Overview
sl: Pregled

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Name
sl: Ime

en: Add term
sl: Dodaj izraz

en: All
sl: Vsi

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: About
sl: O modulu
