Micro Taxonomy (8.x-1.0-alpha5) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Overview
eu: Ikuspegi orokorra

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Name
eu: Izena

en: Add term
eu: Gehitu terminoa

en: All
eu: Guztiak

en: Site
eu: Gunea

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Desc
eu: Beheraka

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
