Micro-content (2.0.0) - en to bg translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Content
bg: Съдържание

en: Author
bg: Автор

en: Description
bg: Описание

en: Edit
bg: Редактирай

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Preview
bg: Предварителен преглед

en: Save
bg: Запази

en: Content type
bg: Тип на съдържанието

en: Authored on
bg: Написано на

en: Create new revision
bg: Създаване на нова версия
