Microformats (2.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Country
fi: Maa

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Address
fi: Osoite

en: First Name
fi: Etunimi

en: Last Name
fi: Sukunimi

en: City
fi: Kaupunki

en: Latitude
fi: Leveyspiiri

en: Longitude
fi: Pituuspiiri

en: State/Province
fi: Osavaltio/Provinssi

en: Contact information
fi: Yhteystiedot

en: Postal Code
fi: Postinumero

en: About
fi: Tietoja

en: Tagline
fi: Iskulause

en: Use site name
fi: Käytä sivuston nimeä

en: Use site slogan
fi: Käytän sivuston slogania
